Kraków miastem ekskluzywnych inwestycji

Rynek luksusowych inwestycji w Krakowie przeżywa dynamiczny rozwój. Coraz większa część społeczeństwa bogaci się, a luksusowe budynki są podkreśleniem ich pozycji społecznej, odzwierciedleniem ich potrzeb i oczekiwań. Ludzie poszukujący zabezpieczenia swojej przyszłości zakupują ekskluzywne inwestycje, których wartość rośnie szybciej niż wartość standardowych nieruchomości.

„Prawdziwie luksusowa inwestycja położona jest w atrakcyjnym i prestiżowym miejscu. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Coraz popularniejszym trendem w architekturze ekskluzywnych inwestycji jest minimalizm. Budynek jest zaprojektowany w sposób dający wysoki komfort użytkownikowi. Na życzenie klienta powstają indywidualne i nietypowe rozwiązania.” 

Witold Padlewski

Architekt i współzałożyciel biura projektowego Grupa 3D

Popyt na luksus

Jednym z przykładów luksusowych inwestycji w Krakowie są Apartamenty z Ogrodu znajdujące się w Krakowie na Woli Justowskiej. Inwestycja prowadzona i realizowana jest w całości przez Grupę 3D. Grupa 3D rozpoczęła realizację projektu Apartamenty z Ogrodu w maju 2012 roku. W I kwartale 2014 roku oddano budynek A, w którym znajduje się 19 mieszkań. Ze względu na duże zainteresowanie inwestycją w I kwartale 2015 roku rozpoczęto realizację drugiego etapu inwestycji. Na początek maja 2016 roku w sprzedaży dostępnych jest jeszcze 9 mieszkań. Zakończenie prac planowane jest na I kwartał 2017 roku.

Minimalizm i design w zielonym sercu Krakowa

W II etapie inwestycji Apartamenty z Ogrodu powstają dwa nowoczesne, trzykondygnacyjne budynki. Do użytku zostanie oddanych 30 apartamentów, wraz z ogrodami przyległymi do mieszkań i tarasami na dachach budynków. Mieszkania, o różnorodnym metrażu od 45 do 110 m2, mają otwarty układ i są przeznaczone do dowolnej aranżacji, można je także łączyć. Całość inwestycji utrzymana jest w minimalistycznym wzornictwie, stanowiąc nowoczesny akcent w willowej okolicy. Elewacja wykonana została z bazaltu, stali, drewna oraz szkła. Budynki położone są na przestronnym zielonym, ogrodzonym terenie.

jesionowa_full_DSC_3193-edit-1024x672Źródło: Grupa 3D

„Apartamenty z Ogrodu to propozycja dla wymagających klientów, szukających ekskluzywnych mieszkań łączących lokalizację blisko centrum z umiejscowieniem w bezpiecznej, spokojnej i zielonej okolicy”.

Witold Padlewski

Architekt i współzałożyciel biura projektowego Grupa 3D

Krakowska lokalizacja dla ceniących spokój

Apartamenty z Ogrodu usytuowane są w jednej z najbardziej prestiżowych krakowskich lokalizacji, na Woli Justowskiej, w dzielnicy Zwierzyniec. Willowy charakter okolicy i rozległe tereny zielone są objęte ochroną w planach zagospodarowania przestrzennego. Inwestycja Grupy 3D jest położona przy ulicy Jesionowej, 200m od Parku Decjusza, a z tarasów rozciągają się widoki na Las Wolski i Wawel. Odległość od Rynku Głównego to zaledwie 5 km, a dystans do Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice to 7km. Bliskość centrum miasta, dobre połączenie komunikacyjne i historyczny prestiż okolicy powodują, że średnie ceny mieszkań zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym plasują się na drugim miejscu w Krakowie, zaraz po Starym Mieście.

10579100973_343cb734af_kŹródło: Grupa 3D