Kameralna
Lokalizacja

w centrum Krakowa

wybierz swój apartament

enklawa
spokoju

Apartamenty z Ogrodu to luksusowa inwestycja w prestiżowej lokalizacji. Będąc umiejscowiona w centrum Krakowa, jednocześnie pozwala cieszyć się zielenią, spokojem i świeżym powietrzem.

Malowniczy krajobraz i zaciszny charakter Woli Justowskiej zachwyca każdego dnia, a także pozwala odnaleźć równowagę i spokój wewnętrzny.

centrum
krakowa

Doskonała lokalizacja apartamentów na Woli Justowskiej zapewnia mieszkańcom bliskość centrum Krakowa, głównych kanałów komunikacyjnych miasta oraz infrastruktury rekreacyjnej i obiektów kulturalnych.

Atrakcyjność miejsca dopełnia łatwość komunikacji z pozostałymi dzielnicami Krakowa, lotniskiem Balice oraz autostradą A4.

styl

Szukając Twojego apartamentu, szukasz miejsca, które odzwierciedli Twój styl. Wola Justowska to dzielnica z tradycjami, o ekskluzywnym charakterze. Zarówno mieszkańcy naszej inwestycji, jak i otaczających jej budynków to ludzie z klasą.

Tutaj nigdy nie braknie Ci inspiracji na rozwój własnych pasji i budowę nowych, interesujących relacji.

zamieszkaj
ze smakiem

Wybierz swój apartament

nasi mieszkańcy
mówią

Codzienny dojazd do ścisłego centrum Krakowa to zaledwie kilka minut. Dla mnie, jako osoby często podróżującej, duże znaczenie przy wyborze mieszkania miała również łatwość dojazdu do lotniska Kraków Balice.

okolica
apartamentów